For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
  • FH KAJA – LAFEI NIER
  • FH KAJA – LAFEI NIER
  • FH KAJA – LAFEI NIER
  • FH KAJA – LAFEI NIER
  • FH KAJA – LAFEI NIER
Description
Date : 10 września 2019
Lokalizacja : Pasaż Centralny
Numer BOX-u : 114
Location : Centrum Handlowe PTAK ul. Rzemieślnicza 35, 95-030 Rzgów

Od 2001 roku coraz mocniej zacieśnia się współpraca z firmą – Lafei-Nier® , co spowodowało że 95 % naszej oferty handlowej to produkty chińskiego producenta.

 

Osiem lat działalności firmy zaowocowało bogatym asortymentem wyrobów i zdobyciem wielu klientów produktów firmy Lafei-Nier® , zarówno w Polsce (Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Poznań i inne), jak i za granicą (Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina, Rosja, Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy i USA).

 

Docelowymi odbiorcami marki są panie w przedziale wiekowym 30 – 60 lat. Dodatkowym plusem produktów jest posiadanie w swej ofercie tzw. rozmiarów XXL. Pozostałe 5 % dystrybucji stanowi ekskluzywna konfekcja skórzana damska.

 

Wielokrotnie spotykamy się z dobrym odbiorem produktów Lafei-Nier® przez naszych kooperantów w kraju, a szczególnie za granicą ( kierunek wschodni ), głównie dzięki wysokiej jakości , dużej gamie asortymentowej , bogatym wzornictwie i kolorystyce. Wiodącym działaniem F.H. „Kaja” jest dystrybucja marki Lafei-Nier® na terenie

 

Polski i zagranicy. Obecnie sprzedaż produktów Lafei-Nier® odbywa się w centrach handlowych C.H.”Ptak”.

Kontaktując się z przedsiębiorcą handlującym w Halach Ptak powołaj się na nasz serwis: HalePtak.eu

 Location
Post your rating

Podobne ogłoszenia
Top